Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Co je nového?
17.1. 2010
Všem přejeme šťastný nový rok! Dlouho jsem se k aktualizaci bohužel nedostala. Brenda mezi tím vyrostla v nádhernou mladou vlčici. Na všechno musí mít vždycky svůj názor a řádně ho okecat :) Přesto je to nejlepší kámoška, jakou jsem mohla mít. Miluje sníh a dovádění v něm, takže si teď společně užíváme. Taky musím říct, že u lidí už budí slušný respekt a když někoho potkáme, radši nás obchází obloukem :D a při tom je Brenďule hrozně přátelská a chtěla by se kamarádit. Máme i nějaké nové fotky tady
 
 
 
30.10. Tak konečně zase nějaké nové fotečky najdete zde. Brenda se lepší, začíná už i poslouchat :D Musím říct, že má skvělou povahu a je velice přátelská jak k lidem, tak i k ostatním psům. Začíná chodit se mnou i s koníkama a je moc šikovná, holka moje :)
 
 
 
 
7.10. Tak se zase hlásíme. Máme se obě fajn, chodíme venčit s Archiem a panem Batouškem, kteří nám hrozně moc pomáhají, tak jim za to moc děkuji. Taky jezdíme společně na cvičák, kde Brenda dělá šílené pokroky. Dělá mi radost, holka moje :)  Přidala jsem už i nějaké nové fotky do fotogalerie, tak se můžete kuknout, jak roste. Víc jich najdete vždycky zde
 
 
 
 
20.9. Ták, dneska jsem byla s Bréňou poprvé na cvičáku :) Utahané jsme obě dvě, ale bylo to skvělé dopoledne a moc se těšíme na další týden.  Brenda byla pochválená, tak snad nám to vydrží.
 
 
16.9. Tak se zase hlásíme. Od doby, co chodím zase do školy, je to s časem horší, tak se sem tak často nedostanu. S Brenďou pravidelně procházkujem, hrajem si, blbnem a už taky byla jednou se mnou s koníkem venku :) je to šikulka. Chystáme se co nejdřív taky na cvičák. Jinak je zase pár nových foteček ve fotoalbu.
 
 
 
 
30.8.  Trošku nestíhačka.. :) S Brendou si užíváme společné chvilky, touláme se lesem a po polích a loukách a je nám fajn :) nějaké novější fotky jsou tady a ve videích je jedno nové.
 
 
 
20.8. Alespoň přidáno několik nových fotek ve fotogalerii
 
 
14.8. Přidány odkazy, mám zase pár nových foteček, malá roste strašně rychle. Brzo přidám zase něco nového, pracuju na tom :)  Jinak Brenda konečně zjistila, že jízda autem není nic hrozného a že se při tom vlastně může docela dobře prospat. Byly jsme spolu zase několikrát na hipocentru Koryčany, kde má spoustu kamarádů jak psích, tak lidských. Brenda taky objevila potok a usoudila, že je hrozná sranda se v něm rochnit, ale ještě větší sranda je, rozběhnout se pak celá mokrá za paničkou,nejlíp ještě proběhnout nějakou špínou po cestě, nabalit jí na sebe co nejvíc a u paničky se otřepat... Mám prostě skvělého psa a za žádnou cenu bych neměnila :)
 
 
 
 
10.8. Nové video :)
 
 
8.8. Tak zase nějaké nové fotečky :) tady
 
Vyfotit ji nějak rozumně je docela problém, protože se mě venku pořád hrozně drží, neodběhne snad ani na chvilku, abych ji vyfotila. Takže se omlouvám, že těch fotek není tolik a kvalitních :)
 
 
 
 
1.8. Pár nových foteček Brendy od koníků tady
 
 
 
30.7. založení stránek. Pro všechny, které zajímá, jak se s Brenďulou máme a co je u nás nového. Budeme se těšit na vzkazy a připomínky :) Vaše Barča a Brenda
 
  
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek